«

»

чер
13

25-річчя Організації ветеранів Голосіївського району

13 червня з нагоди 25-річчя Організації ветеранів Голосіївського району м. Києва в Будинку ветеранів відбулася урочиста зустріч керівництва райдержадміністрації з ветеранами району.

На святі були присутні заступник голови райдержадміністрації М.Мошкола, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Н.Ахмадова, представники Ради Організації ветеранів України, Київської міської Організації ветеранів, голови первинних територіальних організацій Голосіївського району.

Голова Організації ветеранів Голосіївського району м. Києва Сергій Коропов привітав присутніх зі святом, підвів підсумки роботи Організації за 25 непростих, але плідних років та оголосив подяки і вручив грошові премії головам первинних територіальних організацій. Всі присутні вшанували хвилиною мовчання тих, хто, на жаль, не дожив до цієї славної дати.

Заступник голови Михайло Мошкола під час вітального виступу побажав ветеранам здоров’я та довгих років життя та вручив ветеранам Подяки голови райдержадміністрації.

Представник Ради Організації ветеранів України побажав Організації довгих років існування та вручив Почесні грамоти та значки до 25-річчя Організації. Ну а від імені голови Київської міської Організації ветеранів були вручені нагрудні знаки «Почесний ветеран міста-героя Київ».

Святковий стіл для ветеранів було організовано райдержадміністрацією, а подарунки – Київським міським благодійним фондом «Фудбенк», який є постійним спонсором Територіального центру.

На перший погляд, здається, що 25 років – це не так багато, але, зважаючи на похилий вік ветеранів, кожен рік – це дійсно подвиг. Подвиг, який здійснюється в ім’я Великої Перемоги, пам’яті загиблих в роки Великої Вітчизняної війни та  померлих в наш час. Тож ще раз хочеться побажати, щоб Організація ветеранів Голосіївського району відзначила ще не одну славну дату!

Переглядів - 534