«

»

лис
06

69-річниця визволення Києва від фашистських загарбників

Уже більше семи десятиліть відділяє всіх нас від того страшного дня, коли в кожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни, безжальне колесо якої прокотилося по нашій державі, залишивши за собою розруху і безліч людських жертв. Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та навіть всевладний час не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події.

6 листопада в приміщенні Будинку ветеранів Голосіївського району м. Києва відбулася урочиста концертна програма з нагоди 69-річниці визволення Києва від фашистських загарбників за участю ветеранів ВВв,  керівництва Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, управління праці та соціального захисту населення, Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського району м. Києва.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся голова Організації ветеранів Голосіївського району Сергій Коропов, який подякував ветеранам-визволителям за їх незабутній ратний подвиг та побажав і надалі якнайдовше бути в строю тим, хто і сьогодні силою свого духу дає приклад патріотизму молодому поколінню.

Ми, зі свого боку, бажаємо всім, хто вніс свій вклад у визволення Києва щастя, добра, здоров’я, бадьорості духу, любові оточуючих та переконані, що наше місто ніколи не забуде подвиг своїх визволителів!

Переглядів - 554