Благодійність

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського району м. Києва запрошує до співпраці державні і недержавні установи, підприємства, благодійні та громадські організації з метою надання благодійної допомоги соціально-незахищеним категоріям населення району, які перебувають на обслуговуванні та обліку в структурних підрозділах Територіального центру.

Ми, від свого імені та від імені тих, на чиї потреби пішла надана допомога хочемо висловити слова вдячності тим, хто своїми пожертвами зробив значний внесок у розвиток соціальної сфери:

  • кафе «Евар» в особі директора Амирасланова Фамиля Джарбали огли, за громадську активність та надання практичної допомоги в проведенні заходів з дня з відзначенням 67-річниці визволення України та 68-річниці визволення м. Києва від фашистських загарбників в Голосіївському районі.
  • Київський міський благодійний фонд «Фудбенк» в особі президента Іванова Володимира Віталійовича, за благодійну діяльність у проведенні районних заходів з відзначенням Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана в Голосіївському районі м. Києва.
  • ТОВ «РОАСТМАСТЕР» в особі генерального директора Рубановського Леоніда Ісаковича, за благодійну діяльність у проведенні районних заходів з відзначення Міжнародного дня інвалідів в Голосіївському районі м. Києва.
  • Київський національний торгівельно-економічний університет в особі ректора Мазаракі Анатолія Антоновича за благодійну діяльність у проведенні районних заходів з відзначення Міжнародного дня інвалідів в Голосіївському районі м. Києва.
  • Освітнє агентство «БІЗНЕС-ЛІНК» в  собі директора Самборської Тетяни Анатоліївни, за благодійну діяльність у проведенні районних заходів з відзначення Нового 2012 року та Різдвяних свят.
  • Українській Православній церкві Київського патріархату при представництві Президента України у справах дитини в особі Протоієрея Миколи Кригіна, за благодійну діяльність у проведенні районних заходів з відзначення Нового 2012 року та Різдвяних свят.
  • ТОВ «Самсунг Електронікс Україна Компані» в особі директора Парк Юнгчул за сприяння у впровадженні та практичній реалізації інноваційного проекту «Університет третього віку», де люди похилого віку матимуть можливість отримати нові знання та вміння, відчути себе корисними суспільству, продемонструвати свої таланти, познайомитися з новими цікавими людьми.
  • ПрАТ «МТС України» в особі директора з інформаційних технологій Клімашевського Анатолія Миколайовича за громадську активність, надання благодійної допомоги та поліпшенням матеріально-технічної бази Територіального центру для його успішної діяльності.