«

»

гру
03

День інвалідів

Сьогодні у Голосіївському районі міста Києва, як і в усьому світі, відзначають Міжнародний день інвалідів, який започатковано 3 грудня 1992 року Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй.

Проведення Міжнародного дня інвалідів спрямовано на привернення уваги до проблем інвалідів, захист їх гідності, прав і благополуччя, на залучення уваги суспільства на переваги, які воно отримує від участі інвалідів у політичному, соціальному, економічному і культурному житті.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення повного забезпечення рівних прав інвалідів та їхньої участі в житті суспільства.

Сьогоднішній захід організовано Управлінням праці та соціального захисту населення Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації і Територіальним центром соціального обслуговування Голосіївського району на виконання розпорядження Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації від 29.11.2013 № 701 «Про затвердження заходів по відзначенню Міжнародного дня інвалідів в Голосіївському районі м. Києва».

За святковим столом зібралися мешканці Голосіївського району з обмеженими фізичними можливостями, які перебувають на обслуговуванні у відділеннях соціальної допомоги вдома Територіального центру. Для присутніх на заході відділенням соціально-культурних послуг був організований святковий концерт.

Для діток, що відвідують відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово-відсталих дітей та дітей з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки, що розміщене у приміщенні по вул. Теремківська, 9 згідно з вказаним розпорядженням, був також організований святковий стіл та святкова програма.

Переглядів - 724