«

»

бер
06

До Центру активного довголіття громадян завітали студенти.

У вівторок 05.03.2019 року до одного зі структурних підрозділів територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського району м. Києва, а саме: Центру активного довголіття громадян завітали студенти спеціальності «соціальна робота» гуманітарно-педагогічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України на чолі з директором навчально-наукового центру виховної роботи та соціального розвитку Г. Ржевським і завідувачем кафедри соціальної роботи та інформаційних технологій в освіті Л. Вікторовою.
Завідувач центру Т. Овчиннікова розповіла майбутнім фахівцям у соціальній сфері про пріоритетні напрямки діяльності підрозділу, зауваживши, що Центр активно довголіття громадян створено у 2018 році Голосіївською районною в місті Києві державною адміністрацією, на виконання державної політики з питань здорового та активного довголіття населення.
Також студенти мали можливість побачити, як проходять навчання у студії комп’ютерної грамоти, англійської мови та як обладнані зал лікувально-профілактичної фізкультури, масажний кабінет, майстерня з прикладного мистецтва тощо.

Переглядів - 402