Медіа

Університет “третього” віку

Мисливці на пенсіонерів

Шановні мешканці Голосіївського району та міста Києва!

Вже неодноразово засоби масової інформації висвітлювали в своїх сюжетах інформацію про аферистів, що вступають у змову з працівниками приватних соціальних служб та в подальшому заволодівають квартирами одиноких громадян похилого віку.

В зв’язку з цим, нагадуємо Вам, що отримати соціальні послуги без будь-якого ризику для себе Ви можете лише в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), що є державною установою і знаходиться в кожному районі міста та підпорядкована районному управлінню праці та соціального захисту населення і районній державній адміністрації.

Відобразити »

2 миллиона больных и престарелых украинцев обслуживает лишь 40 тысяч соцработников

Норма у середнього соціального працівника 10 пацієнтів, буває доводиться піклуватися і про більше людей. Якщо в столиці їх роботу хоч якось полегшує спецтранспорт, у глибинці арсенал помічника- велосипед у кращому випадку або гумові чоботи. Реформа стандартів соцпрацівника почалася в березні і має завершитися за 4 роки.

Відобразити »

23.01.2013. У центрі уваги

Як покращиться якість соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян у 2013 році?

Відобразити »

У столиці організували курси інформатики та англійської мови для пенсіонерів

У столиці літнім людям пропонують опановувати новітні технології. Спеціальні курси допоможуть пенсіонерам підтягнути англійську і освоїти комп’ютер. У центрі запевняють, що після таких занять вони зможуть на рівних спілкуватися з онуками і вільно почуватися у соцмережах. Центр існує близько 20 років, однак вивчення іноземних мов практикують тільки 1 рік.

Відобразити »

Соціальний статус: ваші пільги

Відобразити »

Чи є життя після пенсії?

Відобразити »

Комп’ютер, іноземна мова та ритми танго у 80 років – не проблема!

Вивчити комп’ютер у вісімдесят – не проблема, це доводять літні учні соціального центру Голосіївського району. Пенсіонери знають елементарні комп’ютерними програмами і починають опановувати мережу Інтернет, відправляють листи вже електронною поштою і спілкуються по скайпу. Цього їх вчать на безкоштовних комп’ютерних курсах, які нещодавно розпочали свою роботу у центрі.

Відобразити »

Cекрети “шляхетного чаювання”

Поважний вік може бути вельми культурним. Принаймні, так вважають люди похилого віку, які гуртуються за круглим столом служб соціальної підтримки. Зазвичай, це клуби за інтересами. Іноді біля фортепіано збираються колишні вокалісти, щоб разом заспівати оперні партії, або ж пенсіонери відвідують кіно-сеанс чи виставу – квитки для них за пільговими цінами. Про секрети “шляхетного чаювання” – Олександра Світла

Відобразити »