FireStats error processing pending hits: Database error: Error writing file '/tmp/#sql273_6abb2_0.frm' (Errcode: 28)

MySQL Version: 5.1.73
SQL Query:
SHOW ERRORS

«

»

жов
01

Міжнародний день громадян похилого віку і День ветерана

1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день громадян похилого віку і День ветерана.

У Голосіївському районі м. Києва, згідно з розпорядженням голови районної державної адміністрації Ю.Курінного, передбачено проведення ряду заходів, в тому числі святкових.

До Дня вшанування людей похилого віку та ветеранів в приміщенні Будинку ветеранів Голосіївського району було проведено святковий концерт на який завітали голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Ю. Курінний, перший заступник голови адміністрації

В. Іванченко, начальник районного управління праці та соціального захисту населення Н. Ахмадова, представники ветеранських та громадських організацій району.

У вітальному слові Ю. Курінний наголосив на тому, що всі присутні заслуговують щирої пошани, побажав їм здоров’я, злагоди і підтримки від оточуючих та в родинах, і пообіцяв, що районна влада не буде стояти осторонь важливих для них питань. Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства та взаємозв’язку поколінь. Саме для комплексного вирішення проблем людей похилого віку Президентом України В.Януковичем ініційовано підвищення рівня соціального захисту найбільш уразливих верств населення (пенсіонерів, інвалідів, ветеранів війни).

У концертній програмі взяли участь: Народний хор ветеранів війни, праці й Збройних сил «Червона гвоздика», народний ансамбль «Доброта», вокальний ансамбль «Голосіївські наспіви» та «Зерно любові», солісти вокальної студії «Співаймо разом».

Переглядів - 603