FireStats error processing pending hits: Database error: Error writing file '/tmp/#sql273_6af29_0.frm' (Errcode: 28)

MySQL Version: 5.1.73
SQL Query:
SHOW ERRORS

«

»

гру
03

Міжнародний день інваліда у відділенні соціально-медичної реабілітації дітей з ДЦП

Міжнародний день інваліда

У 1992 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Для кожного з нас цей день нагода не забувати про те, що поруч живуть люди з особливими потребами, яким необхідна постійна увага та піклування. Адже ставлення до інвалідів визначає ступінь цивілізованості суспільства.

Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

Саме 3 грудня до відділення соціально-медичної реабілітації дітей з дитячим церебральним паралічем, розумово-відсталих дітей та дітей з органічним ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки завітали представники Міжнародного благодійного фонду Преподобного Сергія Радонєжського Л. Лисенко і В. Лонська, які вже не перший рік переймаються проблемами найменших підопічних Територіального центру.

Цього разу, до Міжнародного дня інвалідів, фонд забезпечив малюків повсякденним взуттям, а також подарував іграшки та солодощі.

Ми, зі свого боку, висловлюємо щиру вдячність благодійному фонду за надання такої необхідної допомоги для дітей-інвалідів, що відвідують відділення соціально-медичної реабілітації Територіального центру та небайдужість до їхніх проблем.

Міжнародний день інвалідаМіжнародний день інваліда

Переглядів - 925