«

»

чер
04

Міжнародний день захисту дітей

Міжнародний день захисту дітей в Голосіївському районі столиці відзначили поїздкою на Страусину ферму, що знаходиться недалеко від Києва. Спеціальне свято для маленьких мешканців Голосіївського району влаштували представник Української Православної церкви Київського патріархату Протоієрей Микола Кригін та адміністрація Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського району м. Києва. Дітям, враженим ДЦП, дуже сподобалось на фермі. Стрибки на батуті, безкоштовне морозиво і радісні обличчя. Прогулянка по фермі для них – маленька казка.

Валентина, мати 6-річного Андрійка (хворого на ДЦП): «Це для них можливість побачити світ. Соціалізуватися, адаптуватися трошки у суспільстві. Щоб вони розуміли, що вони теж є частинка цього світу, такі ж як всі оточуючі. Фермою гуляють купкою, між собою жартують. Кажуть, деякі погляди в їхній бік неприємні. Але на свої фізичні вади намагаються не зважати».

Діткам сподобалась прогулянка і вони були дуже задоволені поїздкою, напам’ять залишили велику кількість фотографій зі струсами та іншими мешканцями міні-зоопарку.

Переглядів - 414