«

»

жов
14

Нові горизонти для старшого покоління

Нові горизонти для старшого покоління

Сьогодні, 14 жовтня 2013 р. розпочалась серія тренінгів «Підготовка співробітників в сфері навчання дорослих» в рамках спільного проекту «Нові горизонти для старшого покоління» Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського району м. Києва та Представництва німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні.

Навчання людей похилого віку є одним із провідних напрямів в роботі Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Голосіївського району в м. Києві.

На сьогоднішній день, на постійній основі, в Територіальному центрі навчається безкоштовно майже 100 пенсіонерів Голосіївського району м. Києва. Навчання здійснюється в малих групах (не більше 10 осіб) за програмами: «Основи комп’ютерної грамоти», «Англійська мова», «Розвиток пам’яті», «Психологія здорового способу життя».

Колектив Територіального центру перебуває в постійному пошуку нових ідей та ресурсів, які б змогли розшири спектр соціально-педагогічних послуг для населення. Саме тому, у липні 2013 року Територіальний центр подав свою заявку – проект «Нові горизонти для старшого покоління» для участі у конкурсі міні-грантів в сфері навчання людей похилого віку, який проводився в м. Києві Представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (dvv international) в Україні.

Із девяти претендентів на міні-грант Територіальний центр Голосіївського району м. Києва став номінантом на отримання фінансової підтримки з боку dvv international в Україні.

Реалізація проекту планується на вереснь-грудень 2013 року.

Основна ідея проекту «Нові горизонти для старшого покоління» передбачає залучення до навчального процесу активних мешканців Голосіївського району, урізноманітнення та поліпшення навчальних програм для дорослих.

Переглядів - 424