«

»

тра
08

Привітання голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації з Днем Перемоги

Олександр Незнал

Сьогодні в ці світлі і святі для всіх нас дні звертаюся до Вас, дорогі ветерани, учасники бойових дій, трудівники тилу, солдатські вдови, діти війни, шановні мешканці Голосіївського району! Прийміть найщиріші вітання із знаменним днем – Днем Перемоги у Великій Вітчизняній війні!

Цей дійсно святий день завжди викликає почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас, уособлює героїзм і вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Для нас, нащадків солдатів Великої Перемоги, найвищою життєвою істиною є вірність їх справі, довічна синівська шана і повага. Ми у вічному боргу перед Вами, за обірвану війною юність, за зразки мужності, сили духу, самопожертву, які Ви виявили в боях за рідну землю. Нелегкою ціною дісталась нам ця перемога. Немає такої сім’ї, такої родини, яку б обійшло горе. Вже більше півстоліття минуло відтоді. Здавалося б час забути ті жахливі дні, але ще й сьогодні сняться колишньому солдату фронтові дороги, болять, не дають заснути його рани. Знаючи, якою великою ціною завойовано нашу Перемогу, низько схиляємо голови перед мужністю і героїзмом воїнів-переможців. Наш земний уклін всім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував рідний край.

Щиро завдячуємо Вам за все, що Ви для нас зробили, і за те, що продовжуєте виховувати молоде покоління. Турботу про Вас, дорогі ветерани, ми завжди вважали своїм головним обов’язком і справою честі. Тож і надалі робитимемо все можливе, щоб на схилі літ Ви відчували постійну увагу й тепло наших вдячних сердець.

Сердечно вітаю усіх з величним святом, Днем Перемоги! Міцного здоров’я Вам, чудового настрою в цей святий і сумний для всіх нас день. Хай не болять Ваші рани, хай щастя і радість не переводяться у Ваших оселях.

З повагою,
Голова Голосіївської районної в місті Києві
державної адміністрації
Олександр Незнал

Переглядів - 758