«

»

кві
18

Святкування Великодня у відділенні соціально-медичної реабілітації

Ось і наблизилося урочисте свято Воскресіння Христового. В цей світлий день кожен із нас намагається зробити щось добре, світле для оточуючих і, в першу чергу, для наших дітей.

Напередодні Великодня Музиченко Я.С. – мама дівчинки Марійки, що відвідує групу раннього втручання «Матері і дитини» відділення соціально-медичної реабілітації дітей з ДЦП, розумово відсталих дітей та дітей з органічним ураженням ЦНС з порушенням психіки, провела майстер-клас з розпису писанок для дітей, які відвідують зазначене відділення.

Також, до Вашої уваги фоторепортаж з Пасхального ранку організованого та проведеного 17 квітня 2012 року у цьому ж відділенні. Як і на будь-якому святі, що проводять наші фахівці, не обійшлося без тематичних конкурсів, віршів та пісень.

Ну і звичайно ніхто з дітей не залишився без подарунків. Цього разу кошик із пасхальними солодощами для малюків був наданий ТОВ «Енерготорг» в особі фінансового директора – Андріанової Наталії Іванівни. Крім цього, наш постійний партнер Київський міський благодійний фонд «Фудбенк» знову порадував дітей такими улюбленими ними бісквітами, шоколадом та печивом.

Переглядів - 409