«

вер
24

«Турбота. Назустріч киянам»

Департаментом соціальної політики виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), на виконання міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня 2018 року № 459/6510 (в редакції рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 19/19), згідно з чинним законодавством проведено конкурс та визначено надавача соціальної послуги «паліативний догляд» в місті Києві – ТОВ «Міцне здоров’я».
Просимо провести широку роз’яснювальну роботу серед населення, в першу чергу в медичних закладах, щодо запровадження надання в місті Києві соціальної послуги «паліативний догляд».
Зазначена соціальна послуга може надаватись особам, які отримують паліативну допомогу та членам їх сімей, у тому числі паліативним хворим (особам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим (із числа осіб працездатного віку на період встановлення їм групи інвалідності, але не більше ніж чотири місяці), які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги.
З державним стандартом паліативного догляду можна ознайомитись за посиланням

Переглядів - 1,550