«

»

чер
22

Участь творчих колективів ТЦСО Голосіївського району у концертних заходах присвячених ЄВРО-2012

Понад 3500 визначних пам’яток історії, архітектури, містяться в Києві. У тому числі Андріївська церква та Андріївський узвіз – справжні шедеври, перлини творчості зодчих. Київ має багату культурну спадщину. До неї входить творчість видатних письменників і поетів, композиторів і музикантів, співаків і танцюристів, живописців і скульпторів. Андріївський узвіз в дні проведення футбольного чемпіонату ЄВРО 2012 став улюбленим місцем для різноманітних концертів.

Учасники творчих колективів ТЦСО Голосіївського району прийняли участь в естафеті презентації концертних програм, районних державних адміністрацій на протязі червня місяця 2012 р.

Ветеранський хор «Червона гвоздика». Керівник – Смотрова Валентина Амфіанівна, у їх виконанні звучали українські народні пісні, які захоплювали гостей та мешканців міста Києва своїм професійним виконання.

Також солісти вокальної студії ТЦСО Голосіївського району «Співаємо разом». Під керівництвом Міжевича М. В. виконали багато улюблених українських пісень.: «Я люблю тебе Київ» у виконанні солістки гурту Валентини Смотрицької, «Ми пійдем де трави похилі» дуетне виконання у складі В. Смотрицької та заслуженого артиста України М. Міжевича, Зоя Сафонова виступила з чарівною піснею «Вечная любов» та «Джигуне джигуне», дует у складі Зої Мільченко та Миколи Міжевича виконав пісні «Чом ти не прийшов», «Ой, у полі вітер віє», «Ой, ти ніченько», чарівна Лідія Безпала завершила концертну програму піснями «Спать мені не хочеться» та «Закарпатська пісня».

Народний ансамбль «Доброта» (керівник Хом Л.І.) також прийняли участь у концертах. Звучали чарівні українські пісні. Своїм професійним виконанням учасники підтвердили своє звання «Аматорського народного колективу».

Переглядів - 386