«

»

чер
21

Вічна пам’ять тим, хто загинув! Вічна слава тим, хто живий!

21 червня біля Меморіалу радянським воїнам, викладачам і студентам сільськогосподарської академії, що загинули у роки Великої Вітчизняної війни, відбувся мітинг “Вічна пам’ять тим, хто загинув! Вічна слава тим, хто живий!”. Ритуал пам’яті був проведений в рамках загальнорайонних заходів з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні та 72-ї річниці початку героїчної оборони м.Києва від фашистських загарбників.

У заході взяли участь керівництво Голосіївської райдержадміністрації, представники громадських ветеранських організацій району та студенти Національного університету біоресурсів і природокористування України.

“Відвага та мужність, з якою наші ветерани захищали батьківщину від фашистів, стала прикладом для майбутніх поколінь. І ми будемо намагатися завжди йому відповідати та передавати пам’ять про ті страшні події нашим дітям, щоб подвиг тих, хто віддав своє життя за мирне небо над нашими головами, ніколи не був забутий”, – зазначив у своєму виступі перший заступник голови Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Вадим Іванченко.

За матеріалами http://golosiiv.gov.ua/

Переглядів - 475