«

»

тра
24

Вітання голови Київської міської державної адміністрації з Днем столиці та Днем Києва

О. ПоповДорогі кияни!

Щиро вітаю вас із Днем столиці та Днем Києва, зі святом, яке об’єднує всіх нас в любові до найпрекраснішого міста у світі!

Древній та легендарний Київ – це колиска духовності та мистецтва, місто, що стрімко розвивається і водночас зберігає дух історії та славного минулого. Переконаний, кожен, хто хоч раз побував у столиці України, неодмінно повернеться сюди ще.

Місто-герой Київ має величну історію подвигів та перемог. Центральною подією у боротьбі за Україну під час Великої Вітчизняної війни була битва за Київ. І цього року ми відзначатимемо 70-річчя визволення нашого міста від фашистських загарбників. Київ – волелюбне місто, а кияни – сильні та наполегливі люди. Ми це довели 70 років тому і підтверджуємо сьогодні у щоденні праці.

Саме тому важливо й надалі, об’єднавши зусилля, спільно працювати на благо столиці, аби не лише зберегти, а й примножити здобутки Києва для наших нащадків. Разом ми зробимо наше місто ще привабливішим та комфортнішим.

Нехай небесний покровитель Києва – Архистратиг Михаїл – береже місто і його мешканців, допомагає нам у добрих справах заради розвитку столиці і добробуту киян.

Зичу всім злагоди в родинах, щастя, достатку чистого неба і зоряних ночей над рідним містом.

Зі святом, дорогі кияни! З Днем народження, Києве!

З повагою,
голова КМДА
Олександр Попов

Переглядів - 484