«

»

жов
26

Заходи до 68 річниці визволення України від фашистських загарбників

Згідно з Указом Президента України від 20.10.2009 № 836/2009 в Україні щорічно 28 жовтня відзначається День визволення України від фашистських загарбників.

Напередодні цієї визначної, для кожного українця, дати, а саме: 26 жовтня відбулося урочисте покладання квітів до обеліску Слави на честь захисників Києва у роки Великої Вітчизняної війни, що знаходиться у Голосіївському парку культури та відпочинку ім. М.Рильського.

В урочистостях прийняли участь ветерани та інваліди Великої Вітчизняної війни, керівництво Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації, Управління праці та соціального захисту населення, Територіального центру соціального обслуговування, Будинку ветеранів, громадськість.

Територіальний центр в свою чергу вітає всіх учасників, ветеранів та інваліді Великої Вітчизняної війни, носіїв історичної пам’яті про неї – тих, хто воював зі зброєю в руках, навчався, працював, відбудовував країну.

Шановні ветерани! Низький уклін і безмежна подяка Вам – усім, хто захищав рідну землю. Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного Вам здоров’я, добра і щастя, вічного мирного неба і здійснення усіх добрих надій.

Ми схиляємо голови перед Вами і Вашим подвигом!

Переглядів - 457