«

»

лип
11

Засідання клубу ветеранів туризму та бардівської пісні

У середу, 11 липня 2012 року, в черговий раз відбулося засідання «Клубу ветеранів туризму та бардівської пісні «На Паньківській».

Цього разу тема, яку представив учасникам клубу І. Корольков, стосувалася Індії – найбільш загадкової країни Південної Азії.

Присутні мали змогу дізнатися про те, що Індія є другою найбільш густо населеною країною планети, а індійська культура є однією з найстаріших і найрізноманітніших культур світу, що має вирішальне значення для всієї Південної і Південно-Східної Азії.

Вірування й релігії відіграють в Індії значну роль, це країна походження кількох світових релігій, а саме: індуїзму, буддизму, джайнізму та сикхізму які своїм впливом формували культуру цієї країни. Майже незліченна мовна різноманітність і численні народності також впливали на специфіку та культурні особливості Індії.

Індійська музика є однією з найдавніших і самобутніших музичних культур. Важливий етап розвитку індійської музики пов’язаний з найдавнішими літературними пам’ятками – Ведами.

Що стосується танців, то в індуїзмі вони завжди відігравали важливу роль в побуті, часто танець представляв собою як версію молитви, в інших випадках його поєднували з міфологічним темами з уяви індійського суспільства. Танець є одним з найрозвиненіших форм мистецтва в Індії. Часто, навіть найнезначніші рухи і вирази обличчя мають якесь особливе, символічне значення.

Вся розповідь була доповнена яскравими слайдами та етнічною музикою.

Переглядів - 652