«

»

лют
20

Заходи з нагоди 30-ї річниці від дня виведення військ з Афганістану.

У Територіальному центрі соціального обслуговування відбулись урочисті заходи з нагоди 30-ї річниці від дня виведення військ з Афганістану.У вшануванні пам’яті тих, хто воював на чужій землі, прийняли участь представники районної влади, начальник управління праці та соціального захисту населення, структурні підрозділи адміністрації, представники громадськості, ветерани, воїни-інтрнаціоналісти, творчі колективи.
Під час заходу начальник управління праці та соціального захисту населення Наталія Ахмадова висловила слова вдячності герою Радянського Союзу воїну – інтернаціоналісту Валерію Гринчаку.
Так, за мужність і самовідданість, виявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку в Республіці Афганістан, сумлінну працю, активну громадську діяльність та з нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану були вручені медалі з нагоди 30-ї річниці від дня виведення військ з Афганістану учасникам бойових дій.
Представники клубу аматорської бардівської пісні, колектив народної пісні «Зерно любові» та майстри естрадного мистецтва вітали присутніх музичними виступами.

Переглядів - 775